Novinky


Hlasujte pro MŠ Pod Homolkou:  www.stavbaroku.cz


Vítejte v novém školním roce 2019/2020.

Provoz: od 6.30h - Sluníčková třída

            do 17.30h - Sluníčková třída ( V 17.30h se školka zamyká!!!!)

Doporučujeme všem rodičům sledovat průběžně nástěnky na jednotlivých třídách a společnou nástěnku ve vstupní chodbičce ve Sluníčkové třídě.

Prostudujte si pečlivě školní řád, který je na www.stránkách nebo vyvěšen na všech třídách.

Dětem dejte: pohodlné oblečení do třídy, náhradní oblečení, oblečení na ven (může se umazat), pohodlné bačkory (ne pantofle!!!), pohodlnou obuv, aby v ní dítě mohlo chodit a běhat venku, pláštěnku ( správnou velikost), podepsanou tašku na věci ( stěhování do rozcházecí, Sluníčkové třídy).

Zájmové kroužky v MŠ: hudebně - pohybový kroužek, seznamování s anglickým jazykem, výtvarný kroužek s keramikou, pohybově - taneční kroužek.

Během září zkonzultujte vhodnost kroužku a přihlašte se u třídní učitelky.

Prosíme všechny rodiče a děti, aby nevjížděli kočárky, koly a koloběžkami do átria MŠ!!!!

Program na září: adaptace nových dětí, zahájení výchovně vzdělávacích činností, vítání občánků (Písničková třída), zahájení praxe studentek SPgŠ Beroun ( Srdíčková, Kvítečková, Písničková třída), seznámení s třídními projekty na jednotlivých třídách.

Prosíme všechny rodiče, aby ráno nevodili do školky dítě, které má teplotu (a dostalo ráno sirup na snížení horečky). Dítě, které ráno zvracelo, má průjem, je nachlazené, má hnisavou rýmu, má kašel, vši!!!! Buďte ohleduplní a důslední k sobě i k ostatním dětem a dospělým. Pokud paní učitelka uzná, že dítě není v pořádku, takové dítě z kolektivu vyloučí a bude požadovat písemné vyjádření lékaře o zdravotním stavu vašeho dítěte!!!!!


Přejeme Vám všem úspěšný a radostný školní rok a věříme ve vzájemnou spolupráci ku prospěchu Vašich dětí.