Ukázka prostor ZŠ, Beroun-Závodí, Komenského 249 určených pro provoz Mateřské školy Pod Homolkou 1601, Beroun pracoviště Vrchlického během rekonstrukce školky

Úvodem Vás chceme informovat, že s ohledem na vývoj situace v ČR související s bojem proti onemocnění Covid-19 a vydaná mimořádná opatření MZČR jsme byli nuceni přistoupit k prohlídce náhradních prostor školy formou virtuální prezentace oproti původně přislíbené osobní prohlídce.

V následujícím videu jsme Vám připravili ukázku prostor, kam budou od 3. ledna 2022 docházet děti z pracovistě Vrchlického po dobu probíhající rekonstrukce budovy školky.

Standardní vybavení tříd, které spatříte ve videu bude učitelkami školky ještě před samotným příchodem dětí do těchto prostor uzpůsobeno pro jejich pobyt. Do tříd budou přestěhovány z budovy školky koberce, stolky, židličky, podsedáky, didaktické pomůcky, pracovní a výtvarný materiál, atd, tak aby se děti v těchto prostorech citily dobře.

Video ke shlédnutí  :

Podrobnosti k organizaci docházky a provozu školky v náhradních prostorech budou ředitelkou školky zveřejněny v průběhu prosince na stránkách školky.

Ředitelka MŠ Pod Homolkou

Jitka Marešová